Каталог матеріалів

Урок №7 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Вибір методу дослідження природи. Планування і проведення експерименту за виборов учителя.

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №7. Вибір методу дослідження природи. Планування і проведення експерименту за вибором учителя.

Мета: вчити учнів проводити експерименти, фіксувати данні і результати експерименту, розвивати спостережливість, бажання експериментувати; виховувати інтерес до дослідницької діяльності;

Очікувані результати: учень проводить експерименти, фіксує данні і результати експерименту, дотримується правил безпеки під час виконання дослідів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадайте.

Слайд5. Розглянь схему. Розкажи, які є кроки пізнання.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Крок 1.

Слайд8. Крок 2.

Слайд9. Крок 3.

Слайд10. Крок 4.

Слайд11. Крок 5.

Слайд12. Крок 6.

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14. Гімнастика для очей.

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16. Нам знадобиться.

Слайд17. У склянку 1 додайте оцет (одну ложку).

Слайд18. У склянку 2 — олію (одну ложку).

Слайд19. У склянку 3 —пісок (одну ложку).

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21. Висновок.

Слайд22. Розглянь картину Миколи Глущенко «Золота осінь»

Слайд23. Розглянь картину Миколи Глущенко «На Володимирській гірці»

Слайд24. Запитання для обговорення.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні