Каталог матеріалів

Урок №62 для 4 класу з української мови за М. Захарійчук - Особові займенники

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

 

Урок №062. Особові займенники

 

Мета: вчити учнів упізнавати на слух і в текстах особові займенники; вчити влучно використовувати особові займенники пояснювати їх лексичне значення, роль у реченні; формувати правильні правописні вміння і навички; збагачувати словниковий запас; розвивати пізнавальну самостійність, мовлення учнів; виховувати культуру писемного мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Вправа 216. Розгляньте таблицю та обговоріть її зміст. Прочитайте виділені слова в таблиці. Це особові займенники.

Слайд 8.  Запам'ятай!

Слайд 9.  Вправа 216. Випиши особові займенники.

Слайд 10.  Рухлива вправа.

Слайд 11. Вправа 217. Прочитай сполучення слів. Спиши сполучення слів, уставляючи пропущені особові займенники. Користуйся таблицею вправи 216.

Слайд 12. Вправа 217. Спиши сполучення слів, уставляючи пропущені особові займенники.

Слайд 13.  Фізкультхвилинка.

Слайд 14.  Вправа 218. Прочитай прислів’я. Поясни зміст. Прочитай особові займенники. Спиши прислів’я в такій послідовності: спочатку прислів’я із займенниками 1-ї, 2-ї, 3-ї особи однини, а потім — 1-ї, 2-ї, 3-ї особи множини. Підкресли особові займенники.

Слайд 15. Вправа 218. Спиши прислів’я в такій послідовності: спочатку прислів’я із займенниками 1-ї, 2-ї, 3-ї особи однини, а потім — 1-ї, 2-ї, 3-ї особи множини. Підкресли особові займенники.

Слайд 16-17. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні