Каталог матеріалів

Урок №61 для 4 класу з літературного читання за Н. Богданець-Білоскаленко - Н.Карпенко «Сонце взимку», П.Тичина «Ох, яка ж краса!»( напам’ять)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Н. БОГДАНЕЦЬ-БІЛОСКАЛЕНКО, Ю. ШУМЕЙКО.

Урок №061. Н. Карпенко «Сонце взимку», П. Тичина «Ох, яка ж краса!» (напам’ять)

Мета: ознайомити з новим розділом; вдосконалювати техніку свідомого виразного читання легенди та її аналіз; сприяти розвитку індуктивного та дедуктивного мислення; вчити правильно висловлювати власну думку, узагальнювати, робити висновки; розвивати словниковий і лексичний запас учнів; виховувати любов і гордість до рідної землі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 12. Дайте відповідь на питання.

Слайд 13. Прочитайте виразно вірш.

Слайд 14. Запитання і завдання для уважного читача.

Слайд 15. Установіть відповідність між частинами прислів’їв. Поясніть, як ви їх розумієте.

Слайд 16. Рухлива вправа.

Слайд 17. Виконайте завдання.

Слайд 18. Гра «Розвідники».

Слайд 19. Творче завдання.

Слайд 20. Вправа «Крісло автора».

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

Слайд 22. Прочитайте заголовок до твору. Коли взимку можна сказати такі слова: «Ох, яка ж краса!»? Порівняйте свої висловлення з думкою автора.

Слайд 23. Запитання і завдання для уважного читача.

Слайд 24. Роздивіться репродукцію картини. Чи все відтворено на ній, про що йдеться у вірші? Розкажіть.

Слайд 25. Самостійне читання віршів.

Слайд 26. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні