Каталог матеріалів

Урок №60 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Граматичний зв’язок прикметників з іменниками за допомогою питань.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №060. Граматичний зв’язок прикметників з іменниками за допомогою питань.

 

Мета: розширити знання учнів про прикметник; розвивати вміння встановлювати зв'язок прикметників з іменниками за допомогою питань; збагачувати словниковий запас; вдосконалювати навички роботи з папером; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 6. Вправа «Словникові слова».

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Повідомлення теми уроку

Слайд 8. Повідомлення теми уроку.

ЗВ (закріплення вивченого)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Перегляньте відеоролик «Казка про прикметник».

Слайд 10. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 11. Вправа «Знайди помилку». Щоб виправити помилку треба поставити питання від іменника до прикметника.

Слайд 12. Запам’ятай!

Слайд 13. Рухлива вправа.

Слайд 14. Відгадайте загадку.

Слайд 15-16. Робота в групах. За допомогою вірша дайте відповідь на запитання: яка зима?

Слайд 17. Робота в групах. Утворіть сніжинку, промовляючи: зима (яка?).

Слайд 18. Підберіть до прикметників, які описували зиму інші іменники за зразком.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20. Випишіть прикметники з пов'язаним з ним іменником.

Слайд 21. Прочитай прикметники. Добери до запропонованих прикметників іменники: лисиця, троянда, повітря, горобець.

Слайд 22. «Щоденні – 5». Письмо для себе.

Підсумок

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні