Каталог матеріалів

Урок №5 для 5 класу з курсу "Вчимося жити разом" за Воронцовою Т.В. - Що сприяє порозумінню між людьми. Тактовність та уміння слухати

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №5. Що сприяє порозумінню між людьми? Тактовність та уміння слухати.

Мета: дати змогу відпрацювати навички комунікації: слухати і говорити, розуміти і використовувати «мову жестів», розвитку щирої і доброзичливої манери спілкування, уміння долати сором'язливість.

Очікувані результати: учень розрізняє вербальні і невербальні способи спілкування; називає фактори, які сприяють ефективному спілкуванню; називає фактори, що заважають спілкуванню; демонструє здатність долати сором'язливість за заданим алгоритмом.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу. Вправа «Веселка»

Слайд3. Поміркуй

Слайд4. Словничок.

Слайд5. Спілкування буває:

Слайд6. Роздивіться світлини. Обговоріть, які емоції і почуття ви проявляєте під час спілкування.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Гра «Зрозумій мене»

Слайд10. Як ти гадаєш..?

Слайд11. Словничок.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13-16. Побесідуймо.

Слайд17. Гімнастика для очей.

Слайд18. Розкажи.

Слайд19. Робота в підручнику.

Слайд20. Вправа «Мікрофон»

Слайд21. Робота в підручнику.

Слайд22. Розглянь світлини. Кого можна вважати ввічливим співрозмовником?

Слайд23-29. Запам’ятай правила спілкування.

Слайд30. З поданих частин, утвори прислів’я.

Слайд31. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні