Каталог матеріалів

Урок №39 з української мови для 7 класу за О. Заболотним - Діагностувальна (контрольна) робота. Диктант

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за підручником «Українська мова». Автори: В. Заболотний, О. Заболотний (2024) для 7 класу за програмою НУШ.

 

Урок №39. Діагностувальна (контрольна) робота. Диктант

Мета: перевірити орфографічні та пунктуаційні навички учнів шляхом написання диктанту, розвивати грамотність та уважність під час написання тексту під диктовку, формувати навички самоперевірки та аналізу помилок для підвищення рівня правописної культури учнів, виховувати старанність і відповідальність під час виконання письмових робіт;

Очікувані результати: учень/учениця пише зорово-слуховий диктант, пояснює написання слів; вміє самостійно перевіряти написане, розуміє та відтворює зміст почутого повідомлення, толерантно реагує, використовуючи формули мовного етикету, етично висловлює власне ставлення до почутого в усній та письмовій формі;

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. І. Спишіть прислів’я, ставлячи на місцях пропусків особові дієслова та записуючи їх із не разом або окремо. Скористайтеся поданими словами-підказками.

Слайд 5. Перевіряємо.

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

ІІ. Основна частина

Слайд 9. Демонстрація на екрані диктанту з вивченими орфограмами. Учні звертають увагу на орфограми (зорове сприйняття).

Слайд 10. Робота з текстом.

Слайд 11. Написання диктанту.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Самоперевірка.

Слайд 14. Аналізуємо.

Слайди 15-16. Щоденні 5.

ІІІ. Заключна частина

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 17. Рефлексія «Загадкові листи».

Домашнє завдання

Слайд 18. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні