Каталог матеріалів

Урок №24 для 4 класу з української мови за М. Захарійчук - Поняття предметності. Іменники з абстрактним значенням

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

Урок №024. Іменник як частина мови. Повторення вивченого.

Мета: продовжувати вчити розрізняти іменники; повторити поняття предметності іменників; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Вправа 88. Прочитай слова. Запиши іменники у дві групи: перша група — іменники з абстрактним значенням; друга — з конкретним значенням.

Слайд 11. Вправа 88. Запиши іменники у дві групи: перша група — іменники з абстрактним значенням; друга — з конкретним значенням.

Слайд 12. Запам'ятай!

Слайд 13. Рухлива вправа.

Слайд 14. Вправа 89. Прочитай вірш

Слайд 15. Вправа 89. Випиши іменники з абстрактним значенням.

Слайд 16. Вправа 89. Прочитай сполучення слів. Випиши з тексту вірша сполучення слів, вжиті в переносному значенні до поданих.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18. Вправа 90. Прочитай текст, розкодовуючи слова.

Слайд 19. Вправа 90. Спиши перше та друге речення, розкодовуючи слова. Поясни орфограму «Велика буква в кличках тварин».

Слайд 20. Вправа 90. Прочитай підкреслені іменники. Випиши іменники з абстрактним значенням.

Слайд 21. Розглянь малюнок. Чому чапля має таку кличку? Що допомогло їй урятувати друзів? Вислов власну думку

Слайд 22-23. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні