Каталог матеріалів

Урок №21 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Урок розвитку зв’язного мовлення 3. Складання твору- опису на основі власних спостережень «Айстра».

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №021. РЗМ 3. Складання твору-опису на основі власних спостережень «Айстра». Вимова і правопис слова айстра.

 

Мета: розвивати зв’язне мовлення учнів; розвивати мовлення учнів; формування ключових компетентностей; розвивати спостережливість, уважність, старанність, фонетичний слух; виховувати любов до рідної мови, пробудження інтересу до знань, до навчання, до природи.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 8. Вправа 74. Вправа «Квест».

Повідомлення теми уроку

Слайд 9. Сьогодні ми з вами складемо твір-опис чарівної квітки айстри.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Рухлива вправа.

Слайд 11. Вправа 75. Позмагайтеся, хто утворить довший ланцюжок прикметників, які описують айстру.

Слайд 12. Вправа 75. Позмагайтеся, хто утворить довший ланцюжок дієслів, які називають дії, що виконує айстра.

Слайд 13. Вправа 75. Прочитай вірш Володимира Гаптара. Чи подобаються тобі айстри? Якого ще кольору вони бувають?

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15-16. Вправа 76. За поданим планом склади і напиши твір про айстру. Скажи, чим тобі подобається власний твір.

Слайд 17. Вправа «Крісло автора». Читання складених казок.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні