Каталог матеріалів

Урок №19 образотворчого мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Вокальне і пейзажне мистецтво

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №19. Вокальне і пейзажне мистецтво

Малюнок міського пейзажу за зразком або за власним задумом.

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, акварельні фарби, ємність для води, щіточки.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Розкажіть.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6. Про вплив А. Дюрера на розвиток мистецтва дізнайтеся, скориставшись власним ґаджетом.

Слайд7-8. Об’єднайтесь у чотири групи і розгляньте акварелі А. Дюрера. Домовтесь, який твір буде аналізувати кожна група. Зверніть увагу на вид пейзажу, колірну гаму.

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Запам’ятайте.

Слайд11-13. Слово вчителя

Слайд14-17. Розгляньте міські пейзажі Д. Ніцшке.

Слайд18. Слово вчителя

Слайд19. Запам’ятайте.

Слайд20. Слово вчителя

Слайд21-24. Схеми лінійної перспективи

Слайд25. Об’єднайтесь у пари і розгляньте малюнки. Обговоріть, як проявляється лінійна перспектива у кожному зображенні

Слайд26. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд27-28. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд29. Виконайте навчальну вправу. Зобразіть ескіз вулиці з деревами за правилами лінійної перспективи.

Слайд30-31. Намалюйте міський пейзаж за зразком або за власним задумом. Техніка виконання — акварель.

Слайд32. Послідовність виконання

Слайд33. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд34. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд35. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд36 Рефлексія «5 пальців»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні