Каталог матеріалів

Урок №1 з музичного мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Здрастуй, школо!

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко»

Урок №1. Здрастуй, школо!

Музика; музичні звуки; пісня.

СМ: В.-А. Моцарт. «Маленька нічна серенада» (1 ч.); муз. І. Кириліної, сл. П. Воронька «Засмутилось кошеня».

ХТД: «Перший дзвоник» сл. і муз. Н. Май – розучування; інструментальне музикування (трикутник)

Мета: ознайомити учнів з різновидами музичних звуків. Розвивати співацькі навички, почуття ритму, творчі здібності школярів. Підтримувати бажання брати участь у колективній творчості, забезпечити усвідомлення учнями особливостей музики образно-сюжетного напряму; розвивати творчу уяву, фантазію, спостережливість; виховувати в учнів інтерес до музики, культуру слухання.

Очікувані результати: здобувач освіти уважно слухає музичні твори, відрізняє шумові й музичні звуки; тримає вокальну поставу, відтворює ритм пісні; бере участь в обговоренні вражень, творів мистецтва.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

 

Обладнання: мультимедійний комплект, трикутник

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-5. Знайомство з предметом

Слайд6-8. Слово вчителя

Слайд9. Послухайте: В. А. Моцарт «Маленька нічна серенада» (1 ч.).

Слайд10. Аналіз-інтерпретація музичного твору

Слайд11. Послухайте: Музика І. Кириліної, слова П. Воронька.

Пісня «Засмутилось кошеня».

Слайд12. Дайте відповіді на запитання.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Порівняйте прослухані твори і поміркуйте, як виникають музичні звуки.

Слайд15. Слово вчителя

Слайд16. Проаналізуйте звуки.

Слайд17. Знайдіть на малюнку музичні інструменти.

Слайд18. Придумайте і заграйте на трикутнику музику шкільного дзвоника, що кличе на урок.

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20. Запам'ятайте!

Слайд21. Послухайте пісню «Перший дзвоник» муз. і сл. Н. Май.

Слайд22-23. Розучуємо текст пісні «Перший дзвоник».

Слайд24. Секрети гарного співу

Слайд25. Виконуємо пісню «Перший дзвоник».

Підсумок

Слайд26. Оберіть правильну відповідь.

Рефлексія

Слайд27. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні