Каталог матеріалів

Урок №9 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Підсумковий урок за темою «Звуки і букви. Алфавіт. Наголос».

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №009. Підсумковий урок за темою «Звуки і букви. Алфавіт. Наголос».

 

Мета: узагальнити знання з вивченої теми; повторити вимову і правопис слів; розвивати спостережливість, уважність, старанність, фонетичний слух; виховувати любов до рідної мови, пробудження інтересу до знань, до навчання, до природи.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Вправа «Спіймай настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 6. Гімнастика для очей.

Повідомлення теми уроку

Слайд 7. Сьогодні ми повторимо все, що знаємо про звуки і букви.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Вправа 30. 1. Прочитай вірш. Як ти розумієш вислів упіймати ґаву? Пригадай випадок, коли доречно вжити цей вислів.

Слайд 9. Вправа 30.2. Запиши по два слова з наголосом на першому, другому, третьому складах. Познач наголос.

Слайд 10. Вправа 30.3. Побудуй звукові моделі виділених слів.

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Вправа 33.1. Прочитай слова. Запиши їх в алфавітному порядку.

Слайд 13. Вправа 33.2. Перевір себе: з пропущених букв склади слово. Чим цікава ця пташка?

Слайд 14. Вправа 33.3. Підкресли слова, у яких кількість звуків та букв різна. Поясни, чому ти так уважаєш.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. Вправа 34.1. Прочитай назви птахів. Запиши їх у порядку розміщення звукових схем. Пригадай алфавіт. Чи записані ці слова в алфавітному порядку?

Слайд 17. «Щоденні – 5» Письмо для себе.

Підсумок

Слайд 18. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні