Каталог матеріалів

Урок №77 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Гільберг Т. Г. - Хто потребує особистого простору

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №77. Хто потребує особистого простору?

Очікувані результати

Учні розуміють поняття особистого простору та його значення для комфорту людини.

Ознайомлюються з прикладами ситуацій, коли кожна людина потребує свого особистого простору.

Вчаться розпізнавати межі власного особистого простору та поважати простір інших людей.

Розвивають навички спостереження за соціальними взаємодіями та розуміння наслідків порушення цих меж.

Навчаються працювати в парах і групах, висловлювати свої думки та слухати думки інших.

Формують відповідне ставлення до благополуччя та безпеки у спілкуванні.

Мета уроку

Формування предметних компетентностей:

Ознайомити учнів із поняттями особистого простору та його значенням для гармонійного спілкування.

Розширити уявлення про ситуацію, коли збереження Вашого простору є для кожної людини.

Формувати вміння визначати межі власного простору та поважати простір інших.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися. Розвивати навички спостереження та аналізу соціальних взаємодій, пов'язаних з особистим простором.

Комунікативна. Удосконалювати вміння висловлювати свої думки, слухати інші і вести конструктивну бесіду.

Соціальна. Розвивати здатність працювати в групах та створювати комфортне середовище для спільного життя.

Емоційно-етична. Виховувати відповідальність за власний добробут і повагу до почуттів інших..

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ранкаве коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5-7. Яку користь птахи приносять природі.

Слайд8-13. Знайомтесь.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Розглянь схему. Доповни.  

Слайд16-17. Запам’ятай! Птахів потрібно охороняти.

Слайд18. Висновок.

Слайд19. Фізкультхвилинка .

Слайд20. Мозковий штурм.

Слайд21. Слово вчителя.

Слайд22. Довідничок.

Слайд23. Розглянь малюнки. Навіщо птахам потрібний простір навколо?

Слайд24. Словничок.

Слайд25. Висновок.

Слайд26. Чи потребує людина особистого простору?  

Слай27. Мінілекція.

Слайд28. Зверни увагу!

Слайд29. Поміркуй.

Слайд30. Запам’ятай.

Слайд31. 1 зона.

Слайд32. 2 зона.

Слайд33. 3 зона.

Слайд34. 4 зона.

Слайд35. Запам’ятай.

Слайд36. Якщо хтось порушує ваш особистий простір, не соромся сказати:

Слайд37. Творча вправа.

Слайд38. Що ти не можеш контролювати..

Слайд39.  Фізкультхвилинка.

Слайд40. Мінілекція.

Слайд41. Поміркуй.

Слайд42 Що ти не можеш контролювати.

Слайд43. Що ти можеш контролювати в собі.

Слайд45. Вправа «Перевіряємо себе»

Слайд46. Поміркуй.

Слайд47. Висновок

Слайд48. Чи знаєте ви….

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 49-50. Вправа «Мікрофон»

Слайд51. Online завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні