Каталог матеріалів

Урок №40 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Гільберг Т. Г. - Які ознаки в зими

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника. Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок № 40. Які ознаки в зими

Очікувані результати:

Учні формують уявлення про характерні ознаки зими, вчаться спостерігати за змінами в природі, які відбуваються взимку; поповнюють словниковий запас словами, пов’язаними із зимовими явищами, погодою та змінами в довкіллі; розвивають уміння аналізувати зимові явища, порівнювати їх з іншими порами року; удосконалюють навички роботи з підручником, медіаресурсами та виконують практичні завдання, спрямовані на вивчення зимових ознак.

Мета:

Формування предметних компетентностей:

Учити учнів розуміти характерні ознаки зими: погодні умови, зміни у природі, поведінку тварин та рослин; знайомити із поняттями, що описують зимові явища; розвивати навички спостереження, аналізу й порівняння змін у довкіллі; формувати позитивне ставлення до природи та усвідомлення значення збереження довкілля взимку.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися:

Розуміти мету уроку, виконувати спостереження за природою взимку, аналізувати й пояснювати зміни, які відбуваються з приходом зими; розвивати здатність ставити запитання, робити висновки, будувати діалог і співпрацювати в парах чи групах.

Загальнокультурної:

Формувати екологічну культуру, виховувати дбайливе ставлення до природи в зимовий період, розвивати естетичне сприйняття краси зимових явищ.

Комунікативної:

Розвивати мовленнєві вміння (описувати зимові явища, будувати розповіді); навчати уважно слухати інших, висловлювати свою думку, дискутувати щодо змін у природі взимку.

Соціальної:

Сприяти розвитку навичок роботи в команді, навчати взаємодії під час обговорення спостережень та виконання практичних завдань.

Інформаційної:

Навчати учнів знаходити інформацію про зимові явища в підручниках, медіаресурсах чи інших джерелах, аналізувати отримані дані, презентувати свої спостереження.

Здоров’язберігаючої:

Формувати усвідомлення важливості здорового способу життя в зимовий період; виховувати дбайливе ставлення до природи та розуміння необхідності її збереження.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3-5. Розгадай ребус.

Слайд6. Відповідь.

Слайд7. Поясніть у парах

Слайд 8. Гімнастика для очей

Слайд 9  Розглянь малюнки. Які природні явища бувають тільки взимку?

Слайд10-12. Поміркуй.

Слайд13. Розглянь фото зимового лісу. Назви ознаки зими.

Слайд 14. Розглянь малюнки. Обери зимове озеро.

Слайд 15. Сніг не тільки прикрашає землю.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Висновок

Слайд 18. Online завдання …

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні