Каталог матеріалів

Урок №4 образотворчого мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - У калейдоскопі жанрів

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №04. У калейдоскопі жанрів

Створення сюжетної графічної композиції «Песик на прогулянці» з передачею настрою тварини

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, олівці.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Графіка

Слайд6. Розгляньте графічні зображення. Спробуйте визначити, що відчуває кожна тварина. Які засоби виразності використано в кожній роботі?

Слайд7. Графіка

Слайд8. Розгляньте ілюстрації. Охарактеризуйте художні образи, створені митцями.

Слайд9. Живопис

Слайд10. Розгляньте картини, на яких зображено коней у русі. Проаналізуйте, яким чином художник передає будову й фактуру тіла цих благородних тварин. Доберіть слова, що характеризують створені митцем художні образи.

Слайд11-12. Скульптура

Слайд13. Декоративно-ужиткове мистецтво. Слово вчителя

Слайд14-15. Фотомистецтво

Слайд16. Проаналізуйте образи тварин на світлинах. Зверніть увагу на композицію кожної роботи. Доберіть слова для характеристики втілених образів.

Слайд17. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд18-19. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд20. Передайте настрій тварини в сюжетній графічній композиції «Песик на прогулянці».

Слайд21. Послідовність виконання

Слайд22. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд24. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд25. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні