Каталог матеріалів

Урок №70 з географії для 6 класу за С. Коберніком, Р. Коваленко - Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Географія» » з використанням навчального посібника С. Кобернік, Р. Коваленко (2023).

Урок №70. Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок. Узагальнення та систематизація знань за І та ІІ семестри. Проєктна робота «Які зміни чекають на нашу планету в найближчому майбутньому?»

Мета: спрямувати увагу учнів на виявлення власних помилок та їхнє виправлення, розглянути та обговорити типові помилки, що були допущені, а також пошук шляхів уникнення їх у майбутньому, узагальнити та систематизувати знання за І та ІІ семестри може бути проведена шляхом складання конспекту або концептуальної карти, на якій визначено основні теми, поняття та зв'язки між ними, щодо проєктної роботи «Які зміни чекають на нашу планету в найближчому майбутньому?», учні можуть дослідити різноманітні аспекти змін, таких як зміна клімату, зменшення біорізноманіття, проблеми забруднення довкілля, технологічні інновації та їх вплив на середовище тощо, стимулювати критичне мислення та творчий підхід учнів під час роботи над проєктом.

Очікуванні результати: учні здатні учнів виявляти та розуміти власні помилки, допущені під час діагностувальної роботи, аналізують результатів тестів або завдань для визначення слабких місць та потреб у виправленні, усвідомлюють причини своїх помилок та вміння знаходити шляхи для їх уникнення у майбутньому, розвивають стратегії самоконтролю та самокорекції під час вивчення нового матеріалу, учні створюють конспекти, концептуальні карти або інші схеми для узагальнення та систематизації отриманих знань розуміють основні теми, понять та зв'язків між ними, які були вивчені протягом навчального року, аналізують та прогнозують потенційні зміни на планеті в майбутньому.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4-7. Як люди в давнину уявляли Землю?

Слайд8. Масштаб натуральної величини.

Слайд9. Масштаб зменшення.

Слайд10. Масштаб збільшення.

Слайд11. Види масштабу.

Слайд12. Вправа «Трибуна думок»

Слайд13. Елементи географічної карти.

Слайд14. Карти можна класифікувати за масштабом.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Виокремлюють два типи земної кори: океанічний та материковий.

Слайд17. Розглянь склад земної кори.

Слайд18. Розглянь та поясни схему.

Слайд19. Утворення гір.

Слайд20. Гімнастика для очей.

Слайд21. Глибини шельфової зони, зазвичай, не перевищують 200 м.

Слайд22. На фізичній карті шельф позначають світло-блакитним кольором.

Слайд23. Довідничок.

Слайд24. Розгляньте та обговоріть будову дна океану.

Слайд25. Ложе океану.

Слайд26. Серединно-океанічні хребти.

Слайд27. Розглянь будову атмосфери.

Слайд28. Користуючись малюнком, розкажи як мандрує вода.

Слайд29. Поміркуй. З якими словами, у тебе асоціюється кожна оболонка?

Слайд30. Розгляньте схему взаємозв’язків оболонок Землі. Наведіть приклади для кожного взаємозв’язку.

Слайд31. Розгляньте малюнок «Приклад взаємодії атмосфери і гідросфери». Зробіть висновок про цілісність географічної оболонки, взаємодію її компонентів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні