Каталог матеріалів

Урок №65 з географії для 6 класу за Т. Гільберт - Екологічна толока. Урок узагальнення. *Резервні уроки

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Географія» з використанням навчального посібника Гільберг Т.Г., Довгань А.І., Совенко В.В. (2023)

Урок №65. Урок узагальнення. Діагностувальна робота.

Мета: оцінити рівень засвоєння матеріалу учнями після завершення певного періоду навчання або після вивчення конкретної теми, продемонструвати свої знання і розуміння навчального матеріалу, який був вивчений протягом певного періоду, через виконання діагностичних завдань або тестів, оцінювати не лише знання, але і розвиток навичок учнів, таких як аналіз, синтез, критичне мислення тощо, підвести підсумки певного етапу навчання або оцінки загального рівня успішності учнів, стимулювати активність учнів, допомогти учням оцінити свій власний рівень знань і розуміння, що допоможе їм розуміти свої сильні та слабкі сторони та знаходити шляхи для подальшого розвитку.

Очікуванні результати: учні демонструють свої знання та розуміння вивченого матеріалу, відповідаючи на питання, виконуючи завдання та розв'язуючи задачі, виявляють слабкі місця у знаннях та розуміти, над якими аспектами матеріалу потрібно працювати додатково, демонструють свої навички аналізу, синтезу, критичного мислення тощо через виконання завдань різної складності, оцінюють свій власний рівень знань та розуміння, що допоможе їм зосередитися на покращенні своїх здібностей і навичок.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Назви оболонки Землі.

Слайд5. Словничок.

Слайд6. Поміркуй. З якими словами, у тебе асоціюється кожна оболонка?

Слайд7. Розгляньте схему взаємозв’язків оболонок Землі. Наведіть приклади для кожного взаємозв’язку.

Слайд8. Розглянь схему. Поясни.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Пригадай.

Слайд11. Запам’ятай.

Слайд12. Біомасу суходолу також утворюють рослини й тварини.

Слайд13. Умови існування організмів залежать від чинників неживої природи.

Слайд14. Перевір себе.

Слайд15. Гімнастика для очей.

Слайд16. Із чого складається ґрунт?

Слайд17. Як ти гадаєш, що руйнує ґрунт?

Слайд18. Взаємозв’язок компонентів природи.

Слайд19. Назви природні комплекси.

Слайд20. Дай відповіді на запитання.

Слайд21. Розглянь та поясни схему.

Слайд22. Головними особливостями (закономірностями) географічної оболонки є:

Слайд23-27. Розглянь природні зони Землі.

Слайд28. Висновок.

Слайд29. Практичні кроки для захисту природного середовища.

Слайд30-31. Дай відповіді на запитання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні