Каталог матеріалів

Урок №62 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Д. Біда - Режим дня, або як все стигнути. Здоровий сон та емоційний інтелект.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Д. Біда, Т. Гільберг, Я. Колісник.

Урок №62. Режим дня, або як все встигнути. Здоровий сон та емоційний інтелект.

Мета: навчити учнів ефективно організовувати свій режим дня для досягнення максимальної продуктивності та збереження здоров'я, ознайомити з правильними принципами здорового сну та його впливом на фізичне та психічне здоров'я, а також дати учням базові знання про емоційний інтелект та його важливість для успішної соціалізації та досягнення мети.

Очікувані результати: учні знають основні принципи організації режиму дня, які допоможуть їм бути більш продуктивними та зберігати здоров'я, розуміють важливість здорового сну та мати базові знання про фізичні та психологічні користі від його правильної організації, розуміти, що таке емоційний інтелект та як він впливає на їх соціальну адаптацію та досягнення мети, вміти застосовувати знання про режим дня, здоровий сон та емоційний інтелект у своєму житті для покращення якості життя та досягнення особистих цілей.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Вправа «Мікрофон»

Слайд4. Розглянь малюнок, розкажи про розпорядок дня школярів.

Слайд5. Словничок.

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. Робота в підручнику.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Назвіть дні тижня. Розкажіть про свій розпорядок дня: спочатку — у робочі дні, а потім — у вихідні. На що ви витрачаєте найбільше часу? Найменше?

Слайд11. Чому хлопчик на малюнку втомлений? Що ви йому порадите?

Слайд12. Цікаво знати…

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14. Скільки часу триває ваш нічний сон? Скільки триває навчальний день? Порадьтеся з дорослими і зробіть висновок: чи достатньо часу ви спите, проводите часу на свіжому повітрі тощо.

Слайд15. Гімнастика для очей.

Слайд16. Словничок.

Слайд17. Емоції – це твої почуття, переживання, хвилювання.

Слайд18-19. Які бувають емоції?

Слайд20-26. Розкажи, яку емоцію відчувають діти?

Слайд27-30. Поради щодо розвитку емоційного інтелекту.

Слайд31. Слово вчителя.

Слайд32. Поясни прислів’я.

Слайд33. Запам’ятай.

Слайд34. Як ти гадаєш..?

Слайд35. Запам’ятай.

Слайд36. Підсумуємо.

Слайд37. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд38. Прочитай вірш.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні