Каталог матеріалів

Урок №60 з всесвытньої історії для 6 класу. О. Гісем - Повсякденне життя за часів імперії:

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №60. Повсякденне життя за часів імперії

Мета: сформувати уявлення в здобувачів освіти про зміни у зовнішньому вигляді Рима, комунікаціями, які існували у місті; ознайомити з повсякденним життям і розвагами давніх римлян; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; інформаційно-цифрова компетентність; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати негативне ставлення до жорстокості й насилля.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: знати поняття «терми», «термополії», «гладіатор»; вміти визначати культурно-історичні пам’ятки міста Рим; розуміти безправ’я рабів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Розповідь вчителя.

Слайд 6. Самостійна робота з підручником.

Слайд 7-9. Робота в групах. Робота з ілюстраціями.

Слайд 10. Розповідь вчителя.

Слайд 11. Творче завдання.

Слайд 12-14. Робота з писемним джерелом.

Слайд 15. Робота в групах.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17. Пошукове завдання.

Слайд 18. Вправа «Крісло автора».

Слайд 19. Робота з відео

Слайд 20. Розповідь вчителя. Бесіда.

Слайд 21-22. Робота з писемним джерелом.

Слайд 23. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 24. Асоціативний кущ.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25. Online завдання.

Слайд 26. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні