Каталог матеріалів

Урок №59 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Д. Біда - Узагальнення розділу «Організм людини». Самооцінювання навчальних результатів теми.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Д. Біда, Т. Гільберг, Я. Колісник.

Урок№59. Узагальнення розділу «Організм людини». Самооцінювання навчальних результатів теми

Мета: узагальнення знань учнів з теми «Організм людини», а також оцінка рівня їх засвоєння, виконати завдання на перевірку своїх знань, розглянути приклади з життя, де застосовуються знання з даної теми, обговорити складні питання, що виникають у процесі вивчення даного розділу.

Очікувані результати: учні оцінюють свій рівень знань і зрозуміють, на що їм потрібно звернути більшу увагу в майбутньому, формують навички самоконтролю, самооцінки та саморефлексії, що є важливими складовими успішного навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай, що таке енергія.

Слайд5. Вправа “Досліди”

Слайд6. Назви речовини, що становлять основу наших продуктів харчування.

Слайд7. Розгляньте будову травної системи. Назвіть її органи.

Слайд8. Назви допоміжні органи травної системи.

Слайд9. Мозковий штурм.

Слайд10. Яке значення дихальної системи?

Слайд11. Розглянь схему. Спробуй пояснити, як відбувається газообмін в легенях.

Слайд12. Яка роль крові в організмі?

Слайд13. Назви органи кровообігу.

Слайд14. Розкажи будову серця.

Слайд15. Пригадай як рухається кров в організмі.

Слайд16-17. Словничок.

Слайд18. Із чого складається шкіра? Розкажіть про шкіру за малюнком.

Слайд19. Назви органи імунної системи людини.

Слайд20. Дай відповіді на запитання.

Слайд21. Гімнастика для очей.

Слайд22. Назви органи, які виділяють непотрібні і шкідливі речовини з організму людини.

Слайд23. Розглянь будову сечовидільної системи людини.

Слайд24. Поміркуй.

Слайд25. Назви органи нервової системи.

Слайд26. Довідничок.

Слайд27. Розгляньте будову нейрона.

Слайд28. Реакції організму на різні впливи за участю нервової системи називають рефлексами.

Слайд29. Функції ділянок кори півкуль головного мозку.

Слайд30. Пригадай, які ти знаєш органи чуття? Скільки їх? Яке їхнє значення в житті людини?

Слайд31. Пригадай будову ока.

Слайд32. Пригадай будова вуха людини.

Слайд33. Пригадай, як працює орган нюху людини.

Слайд34. Дай відповідь на запитання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд35. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Наталія
04.05.2023 в 19:24
Треба перед покупкою попереджати, що завантажуються уроки по одному , мені зараз треба лише 59 урок, ,а попередні у другому семестрі не потрібні, а він не відкривається, хоча двічі завантажила і пам'ять на телефоні зайняла
Адміністратор Наталія
04.05.2023 в 20:49
Доброго часу доби. Деталізована інформація про форму випуску описана в категорії даного розділу, а саме "Підписка". Також все детально описано в договорі публічної оферти за покликанням - https://vsimpptx.com/offers та в додатку до нього. Під час реєстрації Вами відмічалось, що Ви ознайомились з його вмістом та погоджуєтесь з умовами. Якщо у Вас виникає трудність з відкриттям файлу Ви можете скористатись деталізованою підказкою, що знаходиться за покликанням - https://vsimpptx.com/faqs/u-mene-probelemi-iz-vidkrittyam-fajliv