Каталог матеріалів

Урок №51-52 з географії для 6 класу за Т. Гільберт - Як людина взаємодіє з гідросферою. Обмін досвідом економії води в родині.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Географія» з використанням навчального посібника Гільберг Т.Г., Довгань А.І., Совенко В.В. (2023)

Урок №51-52. Як людина взаємодіє з гідросферою. Обмін досвідом економії води в родині. Проєкт - створення пам’ятки про правила безпечної поведінки під час повеней, катастрофічних паводків, льодоставу й льодоходу, шторму, цунамі, перебування на березі водойми, руху болотистою місцевістю.

Мета: дати учням уявлення про різноманітні аспекти гідросфери, включаючи водні ресурси, водні тіла та їх роль у природі та житті людини, допомогти зрозуміти важливість ефективного використання водних ресурсів та навчити методам економії води в побуті та повсякденному житті, спільно створити пам'ятку, яка міститиме правила безпеки в умовах водних катастроф та рекомендації щодо економії води, яку потім можна буде поширити серед широкого загалу, обмінятися досвідом економії води в родині, поділяться корисними порадами та ідеями щодо збереження водних ресурсів, збагатити знання учнів про гідросферу та правила безпечної поведінки, але й практична складова, що виражається у створенні корисної пам'ятки та популяризації культури економії води.

Очікуванні результати: учні розуміють, як їхні дії впливають на гідросферу та як гідросфера впливає на них, здійснюють ефективне використання води в побуті та інших сферах життя, враховуючи економічні та екологічні аспекти, застосовують знання та навички, отримані під час уроку, у реальних ситуаціях небезпеки, що пов'язані з водою, пропагують серед своїх родин, друзів та інших осіб правила безпечної поведінки в умовах водних катастроф та небезпек, краще розуміють важливість економії води, знання про безпечну поведінку в умовах водних небезпек та навички дії в екстремальних ситуаціях.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Відгадай загадку.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Цікавинка.

Слайд7. Запам’ятай.

Слайд8. За схемою розкажіть, як людина використовує воду.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Цікавинка.

Слайд11. На річках будують греблі, а біля них споруджують гідроелектростанції.

Слайд12. Розгляньте схему. Назвіть джерела забруднення води.

Слайд13. Гімнастика для очей.

Слайд14. Як ви розумієте вислів?

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16-17. Online завдання.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Поміркуймо.

Слайд20. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Перевір себе.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні