Каталог матеріалів

Урок №42 з геометрії для 7 класу. А. Мерзляк. М. Якір. - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (авторА. Мерзляк, М. Якір)

Урок №42. Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: засвоєння змісту теореми, що виражає нерівність трикутника, і наслідок з неї; навчитися застосовувати теорему й наслідок під час розв'язування задач; розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці; практичного застосування знань на типових задачах; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

          Очікувані результати: учні вміють застосовувати теорему про нерівність трикутника при розв’язуванні задач.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-10. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 11-12. Рухлива вправа.

Слайд 13- 24. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ  1-4  рівня складності № 467, 468, 469, 470, 472, 473.

Слайд 25. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26-27. Завдання підвищеної складності.
Доведіть, що сума довжин двох сторін трикутника більша за подвоєну довжину медіани, проведеної до третьої сторони.

Слайд 28. Завдання підвищеної складності.
Два равлики одночасно почали повзти прямолінійно від однієї точки по рівній поверхні в різних напрямках (не обов’язково протилежних). Через деякий час виявилося, що один равлик проповз 2 м, а другий — 3 м. Якою може бути відстань між ними в цей момент?

Підсумок

Слайд 29. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 30. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 31. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні