Каталог матеріалів

Урок №42 для 5 класу із зарубіжної літератури за Є. Волощук - Пригоди Тома Соєра» (фрагменти). Образи Тома Соєра й Гекльберрі Фінна. РМ (п) №4 Характеристика головного героя

 «____»___________2 0___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 5 класу) Є. Волощук

Урок №42. Пригоди Тома Соєра» (фрагменти). Образи Тома Соєра й Гекльберрі Фінна. РМ (п) №4 Характеристика головного героя

Мета: знати, розуміти текст повісті «Пригоди Тома Соєра», формулювати тему, ідею, переказувати зміст прочитаного, характеризувати образи, тлумачити фальшиві та справжні цінності, розуміти сенс понять краса зовнішня та внутрішня відповідно до вікових особливостей; характеризувати позитивних і негативних персонажів, визначати їх риси характеру за вчинками; письмово висловлювати власні враження, почуття від прочитаного тексту, своє ставлення до зображених у тексті людей, подій, ситуацій; розуміти ідейно-художні особливості твору.

Очікувані результати: знає, розуміє текст повісті «Пригоди Тома Соєра", може сформулювати тему, ідею, переказує зміст прочитаного, характеризує образи, тлумачить фальшиві та справжні цінності, розуміє сенс понять краса зовнішня та внутрішня відповідно до вікових особливостей; характеризує позитивних і негативних персонажів, визначає їх риси характеру за вчинками; письмово висловлює власні враження, почуття від прочитаного тексту, своє ставлення до зображених у тексті людей, подій, ситуацій; розуміє ідейно-художні особливості твору.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Online завдання

Слайд 6. Асоціативний ряд

Слайд 7-8. «Мозковий штурм»

Слайд 9. Бесіда

Слайд 10. Гімнастика для очей

Слайд 11-12. Пам’ятка

Слайд 13. Online завдання

Слайд 14. Розвиток мовлення

Слайд 15. Письмове завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. Робота в групах

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні