Каталог матеріалів

Урок №40 з геометрії для 7 класу. А. Мерзляк. М. Якір. - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк, М. Якір)

Урок №40. Розв’язування вправ і задач.

Мета: формувати поняття суми кутів трикутника, вміння знайти невідомий кут; розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці; практичного застосування знань на типових задачах; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв'язувати задачі на знаходження невідомого кута.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-7. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8-9. Рухлива вправа.

Слайд 10 - 38. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-2 рівня складності № 426, 428, 431, 436, 437, 441.

Слайд 39. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 40-41. Завдання підвищеної складності.
Кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 72°, а бісектриса кута при основі цього трикутника - 5 см. Знайдіть основу трикутника.

Слайд 42. Завдання підвищеної складності.
Чи можна двома ударами сокири розрубати підкову (див. мал.) на 6 частин, не переміщуючи частин після першого удару? Якщо відповідь ствердна, укажіть, як це зробити.

Підсумок

Слайд 43. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 44. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 45. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні