Каталог матеріалів

Урок №37 з біології для 7 класу. П. Балан, О. Козленко - Різноманітність покритонасінних (квіткових) рослин.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку за підручником за підручником «Біологія». Автори: Павло Балан, Олександр Козленко, Людмила Остапченко, Ольга Кулініч, Людмила Юрченко для 7 класу за програмою НУШ (до підручника 2024 року випуску)

 

Урок №37.

Тема. Різноманітність покритонасінних (квіткових) рослин. Дводольні: Капустяні, Розові, Бобові.

Мета: ознайомити учнів з різноманітністю покритонасінних рослин; розкрити особливості дводольних рослин на прикладі родин Капустяні, Розові, Бобові; навчити розрізняти основні ознаки цих родин та наводити приклади рослин, що до них належать; розвивати в учнів уміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати інформацію; формувати навички роботи з ілюстративним матеріалом і класифікації рослин; стимулювати пізнавальний інтерес до ботаніки; виховувати дбайливе ставлення до природи, розуміння значення різноманітності рослин для екосистеми та людського життя; сприяти формуванню екологічної свідомості.

Очікувані результати:

Знати:

  • пояснювати, що таке покритонасінні (квіткові) рослини;
  • розрізняти дводольні рослини та їх основні ознаки;
  • називати основні ознаки родин Капустяні, Розові, Бобові;
  • наводити приклади рослин, які належать до родин Капустяні (капуста, редька), Розові (яблуня, малина), Бобові (горох, квасоля).

Вміти:

  • визначати родинну належність рослин за їх зовнішніми ознаками;
  • порівнювати ознаки дводольних рослин різних родин;
  • класифікувати рослини за їх родинами;
  • використовувати набуті знання для розв’язання практичних завдань, таких як визначення рослин у природі чи на шкільній ділянці.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу. 

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Вправа «Мікрофон».

Слайд 4. Вправа «Мікрофон».

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 5. Слово вчителя.

Слайд 6. Слово вчителя.

Слайд 7. Слово вчителя.

Слайд 8. Робота над зображеннями.

Слайд 9. Слово вчителя.

Слайд 10. Слово вчителя.

Слайд 11. Слово вчителя.

Слайд 12. Слово вчителя.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Слово вчителя.

Слайд 15. Слово вчителя.

Слайд 16. Слово вчителя.

Слайд 17. Слово вчителя.

Слайд 18. Слово вчителя.

Слайд 19. Слово вчителя.

Закріплення вивченого.

Слайд 20. Поміркуйте.

Слайд 21. Поміркуйте.

Слайд 22. Поміркуйте.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 23. Домашнє завдання.

Слайд 24. Рефлексивна мозаїка.

Слайд 25. Рефлексія. Вправа «Панда-дослідник».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні