Каталог матеріалів

Урок №35 з географії для 7 класу. Г. Довгань - Життя в повітряному океані

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку «Географія» за модельною навчальною програмою «Географія. 6-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Запотоцький С.П., Карпюк Г.І., Гладковський Р.В., Довгань А.І., Совенко В.В., Даценко Л.М., Назаренко Т.Г., Гільберг Т.Г., Савчук І.Г., Нікитчук А.В., Яценко В.С., Довгань Г.Д., Грома В.Д., Горовий О.В.) та з урахуванням концепції підручника «Географія. підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти» (автор Довгань Г. Д.)

 

Урок № 35. Життя в повітряному океані

Мета: учні повинні розуміти, як взаємодіють люди та атмосфера, вивчаючи якість повітря, його склад та вплив на екосистеми; вивчити основні джерела забруднення повітря, такі як промислові викиди, автотранспорт, вирубка лісів, та розуміти наслідки цього для здоров'я та навколишнього середовища; зрозуміти, як якість повітря впливає на здоров'я, вивчити захворювання, пов'язані зі забрудненням атмосфери, та механізми цього впливу; заохотити учнів дбати про довкілля та розуміти важливість їхньої ролі у збереженні чистої атмосфери; розвивати у учнів відчуття відповідальності за стан навколишнього середовища та їхню роль у його збереженні. 

Очікуванні результати: учні мають чітке розуміння того, як атмосфера взаємодіє з діяльністю людей та як людина впливає на стан атмосфери; визначають взаємодію між видами діяльності людини та змінами у складі та якості атмосфери; називають основні джерела забруднення атмосфери, таких як викиди від транспорту, промислові викиди, та впливи сільськогосподарської діяльності; аналізують можливі наслідки забруднення та прогнозувати його вплив на довкілля та здоров'я; застосовують здобуті знання у повсякденному житті та поширення екологічної свідомості в громаді.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Мотивація навчальної діяльності. Ви відкриєте для себе.

ІІ. Основна частина

Слайд 6. Атмосфера – джерело величезних ресурсів.

Слайд 7. Пізнаємо більше.

Слайд 8. Пізнаємо більше.

Слайд 9. Енергетичні ресурси.

Слайд 10. Сільськогосподарські та рекреаційні кліматичні ресурси.

Слайд 11. Які атмосферні явища є небезпечними. Снігопади, сильні вітри.

Слайд 12. Які атмосферні явища є небезпечними. Град, посухи.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Атмосфера дивує та вражає. Гало.

Слайд 15. Атмосфера дивує та вражає. Брокенська примара.

Слайд 16. Атмосфера дивує та вражає. Міраж.

Слайд 17. Пізнаємо більше. Міраж фата-моргана.

Слайд 18. Як людина впливає на атмосферу.

Слайд 19. Живий «пилосос».

Слайд 20. Мої нотатки.

ІІІ. Заключна частина

Запитання і завдання

Слайд 22. Мої враження.

Слайд 23. Перевірте та оцініть себе.

Слайд 24-26. Оберіть, що вам цікаво.

Слайд 27-28. Робота в групі.

Слайд 29. Мої географічні дослідження.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 30. Вправа «Плюс – мінус – цікаво».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні