Каталог матеріалів

Урок №35 з української літератури для 6 класу за В.Заболотним - Проблема дружби та взаємодопомоги в повісті «Тореадори з Васюківки»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української літератури за підручником «Українська література». Автори: В. Заболотний, О. Заболотний, О. Слоньовська, І. Ярмульська. (2023) для 6 класу за програмою НУШ.

 

Урок №35. Проблема дружби та взаємодопомоги в повісті «Тореадори з Васюківки»

Мета: ознайомити учнів з основними проблемами, порушеними в повісті Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки», виявити та проаналізувати, як проблема дружби та взаємодопомоги розкривається через персонажів та події твору, формувати навички роботи з текстом: виокремлення ключових епізодів, цитування, побудова логічних висновків, підвищувати комунікативні здібності через обговорення теми дружби та взаємодопомоги у групах, виховувати в учнів морально-етичні якості, такі як щирість, підтримка, взаємодопомога та відповідальність.

Очікувані результати: читає повісті у різний спосіб відповідно до мети читання; характеризує поведінку та вчинки героїв; проводить паралелі між образами і ситуаціями, зображеними в повісті, і власним життєвим досвідом; проектує власну поведінку в ситуаціях, подібних до тих, що зображено в тексті; формулює висновки відповідно до поставленого завдання на основі аналізу опрацьованого тексту; вирізняє спільні та різні риси між власним мовленням і мовленням інших осіб, урізноманітнює власне мовлення завдяки читанню літературних творів, роботі із словниками та довідковими джерелами;

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайди 6-7. Гра «ТАК – НІ».

ІІ. Основна частина

Слайд 9. Перевіряємо.

Слайд 10-13. Аналізуємо.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайди 15-17. Аналізуємо.

Слайд 18. Міркуємо.

Слайд 19. Творче завдання.

ІІІ. Заключна частина

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 20. Рефлексія «Світлофор».

Домашнє завдання

Слайд 21. Пояснення домашнього завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні