Каталог матеріалів

Урок №35 для 10-11 класу з інформатики по модулю «Комп’ютерна анімація» - Інструктаж з БЖД. Повторення і систематизація навчального матеріалу за рік.

«___»__________ 20___ року

Урок №35. Повторення і систематизація навчального матеріалу за рік.

Мета: ознайомити учнів із інструментами трансформації та деформації, розглянути можливості анімації кольором у Synfig Studio. Забезпечити якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Synfig Studio або GIMP.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами пригадаємо та практично застосуємо вивчений нами навчальний матеріал з теми «Комп’ютерна анімація».

Слайд2. Та перш ніж приступити повторимо правила поведінки в кабінеті інформатики.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. Які формати анімаційних роликів Вам відомі?
  2. Які етапи створення анімаційного ролика потребують найбільше часу?
  3. Як створити групу шарів у середовищі GIMP?
  4. Як додати текст до зображення у середовищі GIMP?
  5. Які типи градієнтів є у Synfig Studio?
  6. Які особливості має інструмент Трансформації у Synfig Studio?
  7. Як змінити систему керуючих точок у Synfig Studio?
  8. Повторення пройденого матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя. (Слайд 4-28)

  1. Фізкультхвилинка

VІ. Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

Слайд 29. Тестування

Практичне завдання (Слайд 30)

Слайд 31. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIІ. Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 32)
  1. Що називають анімацією?
  2. Які типи анімації розрізняють за методом анімування?
  3. Які особливості растрової анімації вам відомі?
  4. Які особливості векторної анімації вам відомі?
  5. Що таке піксель?
  6. Як Ви розумієте поняття векторна анімація?
  7. Назвіть переваги векторної анімації?
  8. Назвіть недоліки векторної анімації?

VIІІ. Домашнє завдання

Повторити вивчений матеріал.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні