Каталог матеріалів

Урок №33 для 3 класу з Музичного мистецтва за Т. Рублі - Мультфільми. Саундтрек. Слухання: пісня Карлсона з му­льтфільму «Карлсон, який живе на даху»;

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №33. Мультфільми. Саундтрек. Слухання: пісня Карлсона з му­льтфільму «Карлсон, який живе на даху»; саундтрек до му­льтфільму «Микита Кожум’яка». Перегляд: 1 серія мультсеріалу «Чарівний горох». Виконання: Н. Май «Що таке щас­тя?»

Мета: актуалізувати знання учнів про мультиплікаційний жанр мистецтва за допомогою прослуховування саундтреків до мультфільмів «Фіксики», «Маша та Ведмідь», «Карлсон, який живе на даху», «Микита Кожум’яка», розвивати вокально-хорові дані виконуючи пісню Н. Май «Що таке щастя?», прищеплювати любов до природи та української культури, взаємоповагу, чесність та відвагу за допомогою мультфільму «Чарівний горох».

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Чи можна уявити мультфільми без музики? На скільки приємно дивитись мультфільми взагалі без звуку?

Слайд6-7. За музичними темами, навіть не дивлячись мультфільм, можна відгадати його назву.

Слайд8. Прослуховування мелодії пісні з мультфільму «Карлсон, який живе на даху».

Слайд9. Прослуховування саундтреку мультфільму «Микита Кожум’яка».

Слайд10. Саундтрек — це звукове оформлення фільму або мультфільму.

Слайд11. Охарактеризуйте прослухану музику.

Слайд12. Перегляд мультфільму «Чарівний горох».

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Прослуховування пісні Н.Май «Що таке щастя?».

Слайд15-18. Розучуємо текст пісні Н.Май «Що таке щастя?».

Слайд19. Виконання пісні Н.Май «Що таке щастя?».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні