Каталог матеріалів

Урок №33 для 10-11 класу з інформатики по модулю «Комп’ютерна анімація» - Інструктаж з БЖД. Створення керованої анімації. Практична робота №8 «Створення керованої анімації».

«___»__________ 20___ року

Урок №33. Практична робота №8 «Створення керованої анімації».

Мета: застосувати на практиці навички створення керованої анімації у Synfig Studio. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Synfig Studio.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні в нас незвичайний урок на ньому ми закріпимо на практиці знання отримані на попередніх уроках. Тема нашої практичної роботи «Створення керованої анімації»

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2). 

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. Як створити ефекти руху крил метелика?
  2. Для чого використовують керуючу точку синього кольору?
  3. Як зробити копію шару?
  4. Яким чином перейменувати шар?
  5. Як додати вузол до кривої лінії?
  6. Як розділити направляючи у вузлах кривої лінії?

VІ. Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

  • Практична робота (Слайд 5)

Слайд 6. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VII. Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 7)
  1. Як створити розмиття до шару?
  2. Для чого використовують керуючу точку синього кольору?
  3. Як зробити копію групи?
  4. Яким змінити контур кривої?
  5. Як замкнути криву?
  6. Як задати розміри полотна?
  7. Як змінити систему керуючих точок?

VIII. Домашнє завдання

Повторити конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні