Каталог матеріалів

Урок №32-35 для 5 класу з курсу "Досліджуємо історію і суспільство" за Васильків І. Д. - Підсумок за темою: «Від родини – до України»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку етики за підручником «Досліджую історію і суспільство» Васильків І. Д., Басюк О. Я., Гінкул Г. С., Грисюк Л. А., Димій І. С., Іртищева О. А., Костікова М. І., Паршин І. Л., Шеремета Р. В.

 

Урок № 32-35. Підсумок за темою: «Сторінки нашого минулого. Шлях до незалежності».

Мета: узагальнити знання учнів з розділу «Сторінки нашого минулого. Шлях до незалежності»; розвивати спостережливість, пам’ять, логічне мислення; виховувати любов до Батьківщини.

Очікувані результати: учень/учениця послідовно викладає інформацію, будує виступ з дотриманням структури; описує перебіг історичних подій та визначає тяглість в історичному процесі; співвідносить дані карти з іншими джерелами інформації (розповідь учителя, текст книжки тощо); формулює запитання щодо можливого впливу тих чи інших подій на життя суспільства, окремих груп людей; визначає ознаки, що пов’язують документи, артефакти (музейні об’єкти) та ілюстративний матеріал з історичним періодом (у межах теми); добирає приклади, які розкривають поняття/терміни, що використовуються в межах теми; формулює судження про вчинки історичних осіб та сучасних діячів, події, явища, процеси з урахуванням отриманих знань та власного досвіду; зіставляє картографічну інформацію різних історичних періодів; пояснює причини та наслідки розмаїття в сучасній Україні, аналізує культурне розмаїття України та світу; виявляє розбіжності в тлумаченнях минулого та сучасного на конкретних прикладах; використовує пошукові системи для отримання інформації, дізнається значення незнайомих слів розрізняє тексти соціального та історичного змісту; формулює висновок, судження на основі наведених фактів, використовує пошукові системи для отримання інформації, дізнається значення незнайомих слів; формулює судження про вчинки історичних осіб та сучасних діячів, події, явища, процеси з урахуванням отриманих знань та власного досвіду; висловлює припущення стосовно можливого перебігу історичних подій; зіставляє картографічну інформацію різних історичних періодів.

 Обладнання: мультимедійний комплект.

 

 

 

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка виконання домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

Слайд 7. Актуалізація опорних знань.

Слайд 8. Актуалізація опорних знань.

ІІ. Основна частина

Слайд 10. Виконай завдання.

Слайд 11. Виконай завдання.

Слайд 12. Виконай завдання.

Слайд 13. Розгляньте додаткову інформацію до розділу 3.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Пригадайте, що ви вивчали за запропонованими ключовими словами.

Слайд 16. Пригадайте, що ви вивчали за запропонованими ключовими словами.

Слайд 17. Пригадайте, що ви вивчали за запропонованими ключовими словами.

Слайд 18. Вправа «Мікрофон».

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 19. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 20. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні