Каталог матеріалів

Урок №32-35 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: О. Шиян та ін. - Діагностувальна робота з теми «Турбота про здоров’я».

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б.

Урок №31-35. Діагностувальна робота з теми «Турбота про здоров’я» Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок. Повторення і систематизація навчального матеріалу за І семестр.

Мета: Провести діагностувальну роботу з теми «Турбота про здоров’я» для оцінки рівня засвоєння навчального матеріалу.

Проаналізувати типові помилки, допущені учнями в діагностувальній роботі.

Виявити сильні та слабкі сторони в розумінні теми.

Провести роботу над виправленням помилок, роз’яснити складні моменти, які викликали труднощі.

Надати індивідуальні рекомендації щодо вдосконалення знань.

Узагальнити матеріал, вивчений у І семестрі, підкресливши основні аспекти теми «Турбота про здоров’я».

Відновити цілісне розуміння навчального матеріалу.

Сформувати вміння аналізувати свої помилки та використовувати ці знання для подальшого самовдосконалення.

Розвивати навички самооцінки та рефлексії.

Забезпечити готовність учнів до засвоєння нового матеріалу у ІІ семестрі, закріпивши базові знання та вміння.

Очікуванні результати: учні зможуть виправити помилки та уникати їх у майбутньому. Відчують впевненість у засвоєнні теми «Турбота про здоров’я». Продемонструють системні знання за І семестр. Зроблять висновки щодо власних можливостей та способів покращення результатів у навчанні.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд3. Побесідуймо.

Слайд4. Обговоріть схему.

Слайд5. Коли ми дорослішаємо.

Слайд6. Пригадай.

Слайд7. Обговоріть схему.

Слайд8. Самопізнання важливе, оскільки дає змогу:

Слайд9. Як виявляти та розвивати свої таланти, нахили, сильні сторони?

Слайд10-12. Вправа «Трибуна думок»

Слайд13. Побесідуймо.

Слайд14. Пригадай складники вміння вчитися. Доповни. Поясни як ти розумієш.

Слайд15. Обери дорожні знаки відповідно до ситуації.

Слайд16. Побесідуймо.

Слайд17. Пригадаймо.

Слайд18. Що означають ці знаки?

Слайд19. Дай відповіді на запитання.

Слайд20. Гімнастика для очей.

Слайд21. Надзвичайні ситуації техногенного характеру.

Слайд22. Надзвичайні ситуації природного характеру.

Слайд23. Надзвичайні ситуації соціально-політичного характеру.

Слайд24. Побутова травма.

Слайд25. Спортивна травма.

Слайд26. Шкільна травма.

Слайд27. Вулична травма.

Слайд28. Побесідуймо.

Слайд29-30. Розгляньте малюнки. Обговоріть характеристики вікових етапів життєвого циклу людини.

Слайд31-34. Побесідуймо.

Слайд35. Пригадай.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд36. Побесідуймо.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні