Каталог матеріалів

Урок №31 музичного мистецтва для 6 класу за Масол Л. М. - Зустріч жанрів у музиці. Етюд

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Просіна

Урок №31. Зустріч жанрів у музиці. Етюд

Сприймання: Е. Шабріє. Скерцо-вальс. В. Косенко. Поема-легенда мі мінор. А. Бойко. Етюд «Я люблю грати гами». Н. Паганіні — Ф. Ліст. Юнацький етюд №4, «Мазепа». В. Косенко. Алеманда з циклу «11 етюдів у формі старовинних танців»)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4. Розгляньте зображення.

Слайд5-6. Слово вчителя

Слайд7. Послухайте: Емманюель Шабріє. Скерцо-вальс.

Слайд8. Послухайте: Віктор Косенко. Поема-легенда мі мінор.

Слайд9. Обговоріть.

Слайд10-14. До портретної галереї

Слайд15-20. Слово вчителя

Слайд21. Послухайте: Аліна Бойко. Етюд «Я люблю грати гами». Під час слухання піднімайте руку, якщо почуєте звучання гами.

Слайд22. Послухайте: Нікколо Паганіні — Ференц Ліст. Юнацький етюд №4 «Мазепа».

Слайд23. Послухайте: Віктор Косенко. Алеманда з циклу «11 етюдів у формі старовинних танців».

Слайд24. Обговоріть.

Слайд25. Гімнастика для очей

Слайд26-27. Музична грамота

Слайд28. Пригадайте і поясніть що означають знаки альтерації.

Слайд29. Подивіться 3-тю серію «Сольфеджіо в казках» і ознайомтеся з формулою побудови мажору і мінору в різних тональностях.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Мистецька скарбничка

Слайд31. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд32. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд33. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд34. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні