Каталог матеріалів

Урок №31 для 3 класу з Музичного мистецтва за Т. Рублі - Витоки народного мистецтва. Слухання: В. Сокальський фрагмент Симфонії соль мінор.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №31. Витоки народного мистецтва. Слухання: В. Сокальський фрагмент Симфонії соль мінор. Виконання: поспівка за ряд­ками вірша. Н. Поклад. Музична гра «Запитання — відпо­відь»

Мета: актуалізувати знання учнів про народне мистецтво України, розвивати уміння творчо мислити прослуховуючи музичний твір В. Сокальського «Соль мінор», діяти, розвивати вокально-хорові дані виконуючи поспівку за рядком вірша Н. Поклад та виховувати інтерес до музики через музичну гру «Запитання – відповіді».

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Українське народне мистецтво добре впізнаване за своєю яскравістю і самобутністю.

Слайд6. Кольорові водограї народних мелодій, вишукані та яскраві мотиви розписів і вишивки, гарні вироби гончарства відомі в усьому світі.

Слайд7. Творчість українських композиторів, пов’язана із народними мелодіями, часом нагадує вишивку.

Слайд8. Дай відповіді на питання.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Робота з віршем.

Слайд11-14. Музична гра «Запитання – відповіді».

Слайд15. Створіть ритмічну мелодію та передайте нею процес вишивання рушника.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні