Каталог матеріалів

Урок №31 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Про погоду. Досліджуємо погоду своєї місцевості.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №31. Про погоду. Досліджуємо погоду своєї місцевості.

Мета: ознайомити учнів із поняттям «погода», складовими елементами погоди; учити спостерігати за погодою свого краю; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки між явищами природи; виховувати розуміння важливості для людей знань про погоду та її зміни;

Очікувані результати: учень знає, що таке погода, її складники, досліджує погоду своєї місцевості; пояснює зміни погоди в різні пори року в Україні; робить висновки зі спостережень і досліджень разом з учителем або самостійно; систематизує та узагальнює інформацію.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. Прочитай акровірш.

Слайд6. Для роздумів.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Розглянь шари атмосфери.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Основні елементи погоди.

Слайд11. Довідничок.

Слайд12-13. Слово вчителя.

Слайд14.Гімнастика для очей.

Слайд15-16. Словничок.

Слайд17. Довідничок.

Слайд18. Запам’ятай!

Слайд19-23. Розглянь прилади, за допомогою яких досліджують погоду.

Слайд24. Для прогнозування погоди, синоптики користуються сучасними приладами.

Слайд25. Слово вчителя.

Слайд26. Запам’ятай.

Слайд27. Перегляд відео “Один день із життя гідрометеоролога”

Слайд28. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Нумо досліджувати.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні