Каталог матеріалів

Урок №31 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: О. Шиян та ін. - Переваги здорового способу життя для збереження здоров’я й особистого добробуту

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б.

Урок №31. Переваги здорового способу життя для збереження здоров’я й особистого добробуту.

Мета: ознайомити учнів із основними перевагами здорового способу життя (ЗСЖ), такими як підтримка фізичного здоров’я, поліпшення психологічного стану, збільшення енергії та продуктивності.

Сформувати розуміння, як звички здорового способу життя сприяють особистому добробуту, довголіттю та гармонії в житті.

Заохотити учнів до впровадження здорових звичок у повсякденне життя: правильне харчування, фізична активність, відмова від шкідливих звичок, дотримання режиму сну та емоційний баланс.

Сприяти усвідомленню, як здоровий спосіб життя позитивно впливає на якість життя та досягнення життєвих цілей.

Очікуванні результати: учні розуміють ключові поняття здорового способу життя (правильне харчування, фізична активність, якісний сон, управління стресом).

Усвідомлюють переваги здорового способу життя для фізичного, психологічного здоров'я та особистого добробуту.

Навички:

Вміють аналізувати свої звички та виявляти ті, що впливають на здоров’я.

Мають уявлення, як створити план здорового способу життя (план харчування, фізичної активності, розпорядку дня).

Ставлення:

Мотивовані застосовувати знання про здоровий спосіб життя у повсякденному житті.

Формують відповідальне ставлення до свого здоров’я як до ресурсу, що впливає на якість життя.

Результати в поведінці:

Учні розпочинають впровадження корисних звичок: більше рухаються, віддають перевагу здоровій їжі, дотримуються режиму дня.

Виявляють ініціативу у популяризації здорового способу життя серед оточення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Поясніть вислів.

Слайд4. Бесіда «Ознаки здоров’я»

Слайд5. За схемою поясніть, як саме здоровий спосіб життя впливає на організм людини.

Слайд6. Бесіда «Що впливає на здоров’я»

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Робота з підручником.

Слайд9. Запам’ятай.

Слайд10. Побесідуймо.

Слайд11. Робота з підручником.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Зразок для здорового, збалансованого харчування, яке має бути на наших тарілках на сніданок, обід і вечерю.

Слайд14. Розгляньте та обговоріть схему.

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16. Які бувають емоції?

Слайд17. Робота з підручником.

Слайд18. Словничок.

Слайд19. Гімнастика для очей.

Слайд20. Словничок.

Слайд21. Слово вчителя.

Слайд22. Соціально-залучені люди.

Слайд23. Для роздумів.

Слайд24. Запам’ятай.

Слайд25. Поміркуймо.

Слайд26. Робота з підручником.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні