Каталог матеріалів

Урок №29 для 3 класу з Музичного мистецтва за Т. Рублі - Весняні замальовки. Музична інтонація. Веснянки. Слухан­ня: Е. Ґріґ «Навесні». Виконання: К. Перелісна, Н. Шевченко «Веснянка».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №29. Весняні замальовки. Музична інтонація. Веснянки. Слухан­ня: Е. Ґріґ «Навесні». Виконання: К. Перелісна, Н. Шевченко «Веснянка». Гра «Музична розмова».

Мета: актуалізувати знання учнів про веснянки, гаївки, маївки, розвивати уміння творчо мислити прослуховуючи музичний твір Е. Ґріґа «Навчесні», діяти, розвивати вокально-хорові дані, виховувати інтерес до музики виконуючи пісню К. Перелісної, Н. Шевченко «Веснянка».

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Весна все впевненіше крокує по землі. Хвилинка милування.

Слайд6. Усе живе в очікуванні свята Благовіщення. За народним календарем саме цього дні весна остаточно перемагає зиму.

Слайд7. Музична інтонація — втілення художнього образу засобами музичної виразності (мелодія, лад, тембр, динаміка, ритм тощо). Вона може бути зображальною або виражальною.

Слайд8. Виконайте поспівку «Благослови, мати!» передавши інтонацію радості та урочистості.

Слайд9. Прослухайте музичний твір Едварда Ґріґа «Навесні».

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Веснянки — народні обрядові пісні на честь весни. У різних регіонах України їх іще називають маївки, гаївки, риндзівки, ягілки та ін.

Слайд12. Ознайомлення з піснею К. Перелісної, Н. Шевченко «Веснянка».

Слайд13. Ознайомлення з текстом пісні К. Перелісної, Н. Шевченко .«Веснянка».

Слайд14. Виконання пісні К. Перелісної, Н. Шевченко «Веснянка».

Слайд15. Пограйте із друзями/подругами у гру «Музична розмова».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні