Каталог матеріалів

Урок №29 для 3 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Ляльки-іграшки в житті та мистецтві. Перегляд, мультфільму «Танці ляльок» (фрагменти).

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №29. Ляльки-іграшки в житті та мистецтві. Перегляд, мультфільму «Танці ляльок» (фрагменти). Слухання: Д. Шостакович «Вальс- жарт» (із циклу «Танці ляльок»). Виконання: ритм вальсу-жарту на дитячих ударних інструментах. Руханка.

Мета: актуалізувати знання учнів про ляльковий театр, розвивати в уміння творчо мислити, діяти, стежити за розвитком музичного образу на основі мультфільму «Танець ляльок», розвивати вокально-хорові дані виконуючи ритм вальсу-жарту на дитячих уданих інструментах, виховувати інтерес до музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6. Відгадай про кого мова.

Слайд7. Найулюбленіший театр дітей – ляльковий. Хто з вас відвідував такий театр?

Слайд8. Театр ляльок — вид театрального мистецтва, в постановах якого ролі виконують ляльки, керовані акторами-ляльководами.

Слайд9. Сцена театру – зменшена модель справжньої сцени.

Слайд10. Ляльковий театр «Золотий ключик».

Слайд11. Роздивись на ілюстрації і схарактеризуй лялькові забави.

Слайд12. Мультфільм «Танець ляльок».

Слайд13. Дай відповіді на питання.

Слайд14. Ще до народження роботів та електронних іграшок механічні музичні інструменти заворожували дітей.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Виконай у парі з однокласницею або однокласником ритм вальсу-жарту.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні