Каталог матеріалів

Урок №29 з історії України для 6 класу. О. Гісем, О. Гісем. - Цивілізація Давнього Китаю

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №29. Цивілізація Давнього Китаю

Мета: сформувати уявлення в здобувачів освіти про природно-кліматичні умови і географічне положення Китаю, господарську діяльність місцевого населення, визначити особливості суспільного поділу населення давнього Китаю; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; інформаційно-цифрова компетентність; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати допитливість та зацікавленість історією Давнього Китаю.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: знати час формування китайської цивілізації; вміти показати на карті територіальні межі китайської цивілізації, долини річок Хуанхе та Янцзи; розуміти поняття «Піднебесна», «ранги».

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Online завдання

Слайд 5. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Робота з підручником. Практичне завдання.

Слайд 8-9. Робота з відео.

Слайд 10. Робота з картою.

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12. Самостійна робота.

Слайд 13. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 14. Робота в парах.

Слайд 15-16. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 17. Робота з писемним джерелом.

Слайд 18. Online завдання.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Online завдання.

Слайд 22. Пошукове завдання.

Слайд 23. Вправа «Крісло автора».

Слайд 24. Робота в групах.

Слайд 25. Вправа «Крісло автора».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні