Каталог матеріалів

Урок №28 з музичного мистецтва для 2 класу за Масол Л. М. - Квіткові фантазії Краса квітів в мистецтві. Балет.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №28. Квіткові фантазії

Краса квітів в мистецтві. Балет.

СКМ: Є. Русинов. Балет «Дюймовочка» (фрагменти).

ХТД: Музика М. Ведмедері. Вірші В. Верховеня «Віночок».

Створення мелодії «У Іванка вишиванка» за ритмом та виконання її із супроводом

Мета: ознайомити учнів із поняттям «балет» та його особливостями; познайомити з роллю квіткових образів у балетному мистецтві; навчити сприймати музику балету, розпізнавати його характерні риси; формувати вміння висловлювати враження від музичних та хореографічних творів; розвивати музичний слух, ритмічні відчуття, уяву та емоційну чутливість; виховувати любов до мистецтва, інтерес до музики та танцю.

Очікувані результати: здобувачі освіти знайомляться з балетом як видом музично-театрального мистецтва; дізнаються, як у балеті передаються образи квітів через музику та рухи; слухають уривки з відомих балетних творів, спостерігають за пластикою танців; розвивають музичний слух, відчуття ритму, емоційне сприйняття мистецтва; висловлюють свої враження від почутої музики та побачених виступів; усвідомлюють значення краси природи та квітів у мистецтві; виховують естетичний смак і любов до музики та танцю.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: розвивати навички уважного слухання, аналізу музичних творів. 

Загальнокультурна: формувати інтерес до балету як виду мистецтва, розвивати естетичний смак. 

Комунікативна: навчати висловлювати свої думки про музику та танець, ділитися враженнями. 

Соціальна: сприяти розвитку навичок взаємодії, культури спілкування в обговоренні мистецтва. 

Інформаційна: ознайомити з балетними виставами, що містять образи квітів. 

Здоров’язберігаюча: навчати розуміти гармонію руху і музики, формувати позитивне ставлення до мистецтва танцю. 

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш і налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Вправа «Інтерв’ю»

АОЗ (актуалізація опорних знань)

 ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Розгляньте зображення.

Слайд5. Слово вчителя

Слайд6. Перегляньте казку «Дюймовочка».

Слайд7. Слово вчителя

Слайд8. Перегляньте: Є. Русинов. Балет «Дюймовочка».

Слайд9. Дайте відповіді на запитання.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Виконуємо пісню «Віночок».

Слайд12. Придумайте мелодію за ритмом та виконайте її із супроводом.

Слайд13. Гімнастика для очей

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд14. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд15. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні