Каталог матеріалів

Урок №28 для 3 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Гумор у мистецтві (продовження). Слухання: І. Шамо «Ске­рцо»; П. Бриль «Українська гумореска». И.-С. Бах «Жарт»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №28. Гумор у мистецтві (продовження). Слухання: І. Шамо «Ске­рцо»; П. Бриль «Українська гумореска». И.-С. Бах «Жарт» (у різних обробках). Ритмічна гра «Ну-бо, дожени!». Створення гумористичних пісеньок на вірші й заданий ритм.

Мета: продовжувати ознайомлювати учнів з гумористичними настроями у музичних творах; визначити їх роль та значимість; навчати шукати зміст, розуміти, яким чином він розкривається через музичні твори І. Шамо «Ске­рцо», П. Бриль «Українська гумореска», И.-С. Бах «Жарт», описувати емоційний стан, викликаний почутим і побаченим; розвивати творчі здібності учнів; формувати культуру емоційного сприймання виконуючи гумористичні пісні.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6. У вокальних творах та операх відчути й зрозуміти гумор допомагають тексти пісень чи арій.

Слайд7. Ігор Шамо «Скерцо».

Слайд8. Пилип Бриль «Українська гумореска».

Слайд9. Йоганн Себастьян Бах «Жарт» (флейта, скрипка, альт, віолончель).

Слайд10. Йоганн Себастьян Бах «Жарт» (синтезатор).

Слайд11. Йоганн Себастьян Бах «Жарт» (класична гітара).

Слайд12. Йоганн Себастьян Бах «Жарт» (електрогітара).

Слайд13. Дай відповіді на питання.

Слайд14. Ритмічна гра «Ну-бо, дожени».

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16-18. Схеми диригування.

Слайд19. Створи гумористичні пісеньки на вірші й заданий ритм. Диригуй.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні