Каталог матеріалів

Урок №28 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: О. Шиян та ін. - Фізичний розвиток підлітків. Фізична форма. Гігієнічні правила й норми.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б.

Урок №28. Фізичний розвиток підлітків. Фізична форма. Гігієнічні правила й норми.

Мета: ознайомити учнів із поняттям фізичного розвитку, його показниками та значенням для здоров’я.

Розкрити основні принципи формування фізичної форми.

Вивчити основні гігієнічні правила, які сприяють здоровому способу життя.

Розвивальна мета:

Розвивати в учнів навички самоконтролю за своїм фізичним станом.

Формувати вміння планувати фізичну активність і стежити за дотриманням режиму дня.

Виховна мета:

Виховувати відповідальне ставлення до свого здоров’я.

Формувати культуру гігієни та розуміння її важливості у фізичному розвитку.

Очікувані результати: учні розуміють, що таке фізичний розвиток і фізична форма, та можуть назвати їх ключові характеристики.

Вміють наводити приклади вправ для розвитку різних фізичних якостей (витривалості, сили, гнучкості).

Знають і дотримуються основних гігієнічних правил, пов’язаних із фізичною активністю.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Словничок.

Слайд5. Показники фізичного розвитку.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Робота з підручником.

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9. Визначте, який розмір одягу відповідає вашим показникам будови тіла, за наданим нижче QR.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. Розглянь зображення. Назви ознаки правильної постави. На яких малюнках зображено постави з ознаками порушень?

Слайд12. Вправа «Трибуна думок»

Слайд13. Хто з учнів сидить за партою правильно, а хто — ні? Чому ви так вважаєте?

Слайд14. Робота з підручником.

Слайд15. Показники здоров’я.

Слайд16-18. Словничок.

Слайд19. Гімнастика для очей.

Слайд20. Словничок.

Слайд21. Слово вчителя.

Слайд22. Словничок.

Слайд23. Запам’ятай.

Слайд24. Вправа «Трибуна думок»

Слайд25. Поміркуй.

Слайд26. Слово вчителя.

Слайд27. Запам’ятай.

Слайд28. Словничок.

Слайд29. Розкажи.

Слайд30. Робота з підручником.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні