Каталог матеріалів

Урок №27 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Народна творчість. Вишиванка. Орнамент. Світлини зразків творів декоративно-ужиткового мистецтва

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №27 Народна творчість. Вишиванка. Орнамент.Світлини зразків творів декоративно-ужиткового мистецтва. Створення орнаменту для розпису чашки (пальчикові відбитки, гуаш)

Мета: ознайомити учнів з елементами орнаменту; навчати дітей працювати за зразком; формувати навички розпису пензлем; надавати початкові відомості про вишивання як різновид народного мистецтва; виховувати в учнів почуття прекрасного, розуміння народного декоративного мистецтва та любов до національної художньої спадщини.

Обладнання: мультимедійний комплект, фарби, пензлик, баночка для води, палітра, серветки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-5. Гра «Що зайве». Проаналізуй предмети та знайди зайвий

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд6. Чи можна на цьому зображенні виділити зайвий елемент?

Слайд7. З давніх – давен люди робили усе, що їх оточує не лише зручним, корисним, але й красивим

Слайд8. Звичайні речі можна перетворити на витвори мистецтва. Всі ці предмети є виробами декоративно – прикладного мистецтва

Слайд9-10. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд11. Фізкультхвилинка

Слайд12. Ознайомтеся із послідовністю малювання орнаменту калини

Практична діяльність учнів

Слайд13. Послідовність малювання орнаменту калини

Слайд14. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд15. Продемонструйте власні малюнки

Слайд16. Розглянь на яких речах вдома присутні орнаменти, з яких елементів вони складаються

Рефлексія

Слайд17. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд18. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні