Каталог матеріалів

Урок №26 з музичного мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Від музики до інсталяції

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №26. Від музики до інсталяції

СММ: Л. Пламондон, Р. Коччанте. «Belle», «Danse mon Esmeralda», «Le Temps de cathédrales» із мюзиклу «Собор Паризької  Богоматері».       Ж. Пресгурвік. «Les rois du monde», «Aimer» із мюзиклу «Ромео і Джульєтта»

ХДТ: «Вихідні» (музика та аранжування В. Будейчука, слова                І. Зінковської).

   Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Запам’ятайте.

Слайд6-11. Слово вчителя

Слайд12. Прослухайте: Л. Пламондон, Р. Коччанте. «Belle» (у виконанні Ґару (П. Ґарана)) «Собор Паризької  Богоматері».

Слайд13. Прослухайте: Л. Пламондон, Р. Коччанте. «Danse mon Esmeralda» (у виконанні Ґару (П. Ґарана)) із мюзиклу «Собор Паризької  Богоматері».

Слайд14. Прослухайте: Л. Пламондон, Р. Коччанте. «Le Temps de cathédrales» (у виконанні Б. Пельтьє). із мюзиклу «Собор Паризької  Богоматері».

Слайд15. Обговоріть.

Слайд16. Слово вчителя

Слайд17. Гімнастика для очей

Слайд18. Прослухайте: Ж. Пресгурвік. «Les rois du monde» (у виконанні  Г. Баке, Д. Сарґа, Ф. д’Авілли) із мюзиклу «Ромео і Джульєтта»

Слайд19. Прослухайте: Ж. Пресгурвік. «Aimer» (у виконанні Д. Сарґа і    С. Кара) із мюзиклу «Ромео і Джульєтта»

Слайд20. Слово вчителя

Слайд21. Прослухайте: Ч. Гарт, Р. Стілґо, Е. Л. Веббер «The Phantom of the Opera» з мюзиклу «Привид опери» (у виконанні О. Марцинківського і          С. Чахоян).

Слайд22-23. Слово вчителя

Слайд24. Запам’ятайте.

Слайд25-26. Слово вчителя

Слайд27. Об’єднайтесь у групи.

Слайд28. Виконуємо пісню пісню «Вихідні» (слова І. Зінковської, музика та аранжування В. Будейчука).

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд30. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд31. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні