Каталог матеріалів

Урок №26 з етики для 6 класу за Мелещенко Т. В. - Навколишнє середовище. Як досягти гармонії співіснування людини й навколишнього середовища в майбутньому.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Етика» з використанням навчального посібника Мелещенко Т. В., Желіба О. В., Бакка Т. В., Ашортіа Є. Д., Козіна Л. Є.

Урок №26. Навколишнє середовище. Як досягти гармонії співіснування людини й навколишнього середовища в майбутньому?

Мета: виховати в учнів свідоме ставлення до використання ресурсів, уникання відходів та переходу до сталого споживання, наприклад, шляхом використання вторинної переробки та уникнення використання одноразових товарів, обговорити заходи з охорони природи, відновлення та регенерація екосистем, ведення землеробства та лісового господарства з врахуванням принципів сталого розвитку, прийняття та виконання законів, спрямованих на захист навколишнього середовища, а також сприяння розвитку міжнародного співробітництва у сфері охорони природи та боротьби зі зміною клімату, виховання в людей поваги до природи та всіх форм життя, розуміння важливості збереження біорізноманіття для довгострокового благополуччя планети.

Очікуванні результати: учні отримають знання про важливість збереження навколишнього середовища для здоров'я людей, біорізноманіття та сталого розвитку, розуміють необхідність ефективного використання природних ресурсів та важливість уникнення їхнього надмірного споживання, мають мотивацію діяти на користь навколишнього середовища, приймаючи участь у різних екологічних ініціативах та заходах, знають про різноманітні екологічні проблеми та можливі шляхи їх вирішення на рівні особистих дій та глобальних ініціатив, сприяють розвитку інноваційних ідей та проектів, спрямованих на збереження природи та зменшення впливу людини на навколишнє середовище.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Прочитай діалог. Чи погоджуєшся ти з Назаром? Чому?

Слайд5. Побесідуймо .

Слайд6. Робота в підручнику.

Слайд7-8. Поміркуй.

Слайд9. Пофантазуй.

Слайд10. Розглянь світлини. Чим вони різняться? Чому? Хто впливає на те, що зображено на другій світлині?

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Варіант №1.

Слайд13. Варіант №2.

Слайд14. Варіант №3.

Слайд15. Обговоріть вислів.

Слайд16. Побесідуймо.

Слайд17-20. Яку загрозу для довкілля становлять зображені об’єкти?

Слайд21. Гімнастика для очей.

Слайд22. Запам’ятай.

Слайд23. Поміркуй.

Слайд24. Робота в підручнику.

Слайд25. Розгляньте схему. Назвіть джерела забруднення води.

Слайд26. Факт, над яким варто замислитися.

Слайд27. Вправа «Трибуна думок»

Слайд28. Висновок.

Слайд29. Практичні кроки для захисту природного середовища.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Дай відповіді на запитання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні