Каталог матеріалів

Урок №25 для 2 класу з музичного мистецтва за Т. Рублі - Весна крокує по землі. Веснянки. Слухання: «Вийди, вийди, сонечко», «Подоляночка».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №25. Веснянки. Слухання: «Вийди, вийди, сонечко», «Подоляночка». Виконання: веснянок із акомпану­ванням на шумових інструментах; поспівка «Весняночко- паняночко».

Мета: актуалізувати знання учнів про веснянки, заклички, гаївки; закріпити знання є народної музики, вчитися аналізувати музичні твори; розвивати вокально-хорові, творчі навички, вміння вільно висловлювати та аргументувати власну думку; виховувати національну самосвідомість учнів, любов до української музики та культури.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадай кольори весни та звуки. Які емоції вони у тебе викликають?

Слайд4. Пригадайте, як називають пісні котрими люди закликали весну?

Слайд5. Слухання музичного твору «Вийди, вийди сонечко».

Слайд6. Пригадування слів «Вийди, вийди сонечко».

Слайд7. Створіть акомпанування до пісні за допомогою музичних шумових інструментів.

Слайд8. Виконання музичного твору «Вийди, вийди сонечко».

Слайд9. Десь тут була подоляночка.

Слайд10. Десь тут була подоляночка (у сучасному виконанні).

Слайд11. Дай відповідь на питання чи виконайте завдання.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Виконання поспівки.

Слайд14. Пригадування тексту пісні М. Бурмака «Писанка»

Слайд15. Виконання пісні М. Бурмака «Писанка»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні