Каталог матеріалів

Урок №25 для 9 класу з хімії за О. Ярошенко - Робочий семінар №6. Складання рівнянь окисно-відновних реакцій. Значення окисно відновних процесів.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 9 клас О.Г. Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №25. Робочий семінар 6. Складання рівнянь окисно-відновних реакцій. Значення окисно відновних процесів.

Мета: продовжити відпрацювання навичок складання хімічних формул бінарних сполук за ступенями окиснення елементів та рівнянь найпростіших окисно-відновних реакцій на основі електронного балансу; показати значення окисно-відновних реакцій у природі, промисловості та побуті; розвивати пізнавальну активність учнів, увагу, хімічну мову, логічне мислення, уміння аналізувати, порівнювати й узагальнювати інформацію, сприяти розширенню їх світогляду, формувати життєві компетенції, виховувати творче ставлення до практичного використання знань з хімії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 4. Організація класу. Метод «Пазл».

Слайд 5. Правила роботи в групі.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Поясніть, які процеси зображені на слайді.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 7. Досить давно люди зрозуміли, що розпаливши багаття, можна зігрітися. Вогонь відганяв диких звірів і робив м'ясо смачнішим. Уміння добувати вогонь вперше дозволило людині опанувати сили природи. За давньогрецькими легендами, вогонь приніс людям титан Прометей, за що його й покарали розгнівані боги. Нині це диво ми легко викликаємо звичайними сірниками. Чи належить ця реакція до окисно-відновних?

ФВН (формування вмінь і навичок)

Слайд 8. Алгоритм складання окисно-відновних реакцій.

Слайд 9-10. Розгляд прикладу.

Слайд 11. Тренувальні вправи.

Слайд 12. Запитання та завдання для усного виконання в групі.

Слайд 13. Пізнавальні завдання для письмового виконання в групах.

Слайд 14. Інформаційна хвилинка.

Слайд 15-16. Робота в зошиті.

Слайд17. Перегляд відео.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Значення окисно - відновних реакцій.

Слайд 19-21. Значення окисно - відновних реакцій в природі.

Слайд 22. Окисно – відновні реакції в хімічних виробництвах.

Слайд 23. Окисно – відновні реакції в побуті.

Слайд 24. Гімнастика для очей.

Слайд 25. Підсумки групової роботи.

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 26. Робота з підручником.

Слайд 27. Хімічний диктант.

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні