Каталог матеріалів

Урок №24 музичного мистецтва для 6 класу за Масол Л. М. - Інструментальні жанри в оркестрових барвах: ноктюрн

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Просіна»

Урок №24. Інструментальні жанри в оркестрових барвах: ноктюрн

Сприймання: К. Дебюссі. «Ноктюрни» для симфонічного оркестру. Ч. І «Хмари». «Місячне сяйво» в різних інтерпретаціях: з вібрафоном, для хору а капела, з анімацією (мультфільм, Польща).

Виконання: «Три поради (Не рубай тополю)» (муз. І. Шамо сл.

Ю. Рибчинського)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Послухайте вірш Алени Гапонюк.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Прослухайте: Клод Дебюссі. «Ноктюрни» для симфонічного оркестру. Ч. І «Хмари».

Слайд6. Прослухайте: Клод Дебюссі. «Місячне сяйво» з вібрафоном.

Слайд7. Прослухайте: Клод Дебюссі. «Місячне сяйво» для хору а капела.

Слайд8. Прослухайте: Клод Дебюссі. «Місячне сяйво» з анімацією (мультфільм, Польща).

Слайд9. Обговоріть.

Слайд10-13. До портретної галереї

Слайд14. Гімнастика для очей

Слайд15. Послухайте пісню «Три поради» (Не рубай тополю). Музика

І. Шамо Вірші Ю. Рибчинського

Слайд16. Виконуємо пісню «Три поради» (Не рубай тополю).

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд18. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд19. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні