Каталог матеріалів

Урок №22 для 4 класу з музичного мистецтва за О. Калініченко - Свято весняної природи. Гаївки. Слухання: В. Верховинець. Пісні-ігри зі збірки «Весняночка»: Подоляночка, Женчичок

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №22. Свято весняної природи. Гаївки. Слухання В. Верховинець. Пісні-ігри зі збірки «Весняночка» Подоляночка, Женчичок, Розлилися води; Р. Гринків. Веснянка (бандура). Розучування «А ми просо сіяли» українська народна пісня; виконання в ролях «Чижику» українська народна пісня

Мета: ознайомити і розширити уявлення про музичну культуру слов’янських народів, на прикладах музичних творів виявити взаємозв’язок виникнення та побутування українського фольклору з фольклором інших слов’янських народів; розвивати навички слухання музичних творів, образні уявлення, вміння дати характеристику твору за музичними ознаками, вокально-хорові навички, уміння емоційно виражати характер музичного твору, навички порівняльного аналізу музичних творів, музично-творчі здібності; виховувати інтерес до музичного мистецтва, слов’янських народів, культуру сприймання музичних творів, найкращі людські якості, повагу, взаєморозуміння, тактовність, вихованість тощо.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. В. Верховинець. Пісні-ігри «Подоляночка».

Слайд6. В. Верховинець. «Женчичок».

Слайд7. В. Верховинець. «Розлилися води».

Слайд8. Р. Гринків. Веснянка (бандура).

Слайд9. Музикуймо! Вигадай мелодію весни і виконай її на віртуальній бандурі.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12-14. Пригадаємо текст пісні «Чижику».

Слайд15. Виконання пісні «Чижику».

Слайд16. Прослухай фрагмент української народної пісні «А ми просо сіяли».

Слайд17. Пофантазуй і вигадай слова для продовження пісні. У вільний час відшукай в Інтернеті слова пісні. Дізнайся, з якими рухами її треба виконувати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні