Каталог матеріалів

Урок №22 для 2 класу з музичного мистецтва за Т. Рублі - Створюємо красиві обереги. Музична ілюстрація. Слухання: фрагменти з балету: «Сцена з годинником», «Попелюшка їде на бал».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №22. Музична ілюстрація. Слухання: фрагменти з балету: «Сцена з годинником», «Попелюшка їде на бал». Виконання: А. Олєйнікова, В. Івченко «Морський бичок». Акомпонування на шумових інструментах.

Мета: актуалізувати знання учнів про балет, дати визначення поняттю «музична ілюстрація»; розвивати інтерес до народних пісень, вміння інтерпретувати музичний твір, вокально-хорові виконавські навички; образно мислити під час слухання музичних творів, розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності виховувати інтерес до музичних творів, написаних за сюжетами.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Бесіда на тему «Із родини йде життя».

Слайд4. Розгляньте обереги. Поясніть їх символіку.

Слайд5. Музичний світ оживлює художні образи.

Слайд6. Сергій Прокоф’єв «Попелюшка. Попелюшка їде на бал».

Слайд7. Сергій Прокоф’єв «Попелюшка. Сцена з годинником».

Слайд8. Музична ілюстрація — музичний супровід персонажів чи подій твору.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Пригадайте пісню «Морський бичок».

Слайд11. Створіть акомпанування до пісні за допомогою музичних шумових інструментів.

Слайд12. Виконання пісні А. Олєйнікова, В. Івченко «Морський бичок».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні