Каталог матеріалів

Урок №204-205 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І.О. Большаковою - *Підсумок за темою

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «І.О. Большакова, М.С. Пристінська»

 

Урок №204-205. Я досліджую природнє довкілля навесні.

Мета: поглибити і систематизувати знання з вивченої теми, сприяти формуванню наукового мислення; розвивати увагу, логічне та критичне мислення, поповнити словниковий запас новими словами; розвивати навчальні та соціальні навички: уважно слухати, коли говорять інші, виховувати взаємоповагу, толерантність, комунікабельність; розвивати логічне мислення, вміння виділяти головне в тексті, пам'ять, розвивати асоціативне мислення. 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд6. Розглянь схему та розкажи.

Слайд7. Пригадай та назви першоцвіти.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Розглянь квіти, які розцвітають одними з найперших.

Слайд10. Розглянь цвіт плодових дерев.

Слайд11. Пригадай та розкажи.

Слайд12. Розглянь фото.

Слайд13. Розкажи.

Слайд14. Прочитай твердження та визнач.

Слайд15. Розглянь малюнки та розкажи.

Слайд16. Розглянь схему та назви.

Слайд17. Розглянь малюнки та пригадай.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Поміркуй та розкажи.

Слайд20. Розглянь тварин та порівняй їх.

Слайд21. Розглянь малюнок та назви.

Слайд22. Розглянь малюнки та розкажи.

Слайд23. Розглянь зображення та назви батьків та дитинчат.

Слайд24. Розкажи.

Слайд25. Розглянь малюнки.

Слайд26. Рухлива вправа.

Слайд27. Розглянь плакат та поміркуй.

Слайд28. Запам’ятай!

Слайд29. Розглянь зображення та розкажи.

Слайд30. Розглянь малюнки та розкажи.

Слайд31. Розглянь малюнок та назви.

Слайд32. Розглянь малюнки.

Слайд33. Поміркуй та розкажи.

 

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні